Contact

Breda Beach is de plek waar sport, ontspanning en zon op het zand samen komen. Breda Beach biedt ruimte aan beachvolleybal, Beachtennis en Beachvoetvolley.

De buitenlocatie is jaarlijks geopend van medio april tot eind september.

Adres

BredaBeach Arena
Wolfslaardreef 105
4834SN Breda

(De Bredabeach Arena bevindt zich naast zwembad “Wolfslaar”. De ingang van Bredabeach bereikt u wanneer u door de fietsenstalling van het zwembad gaat).

Routebeschrijving

Klik hier om de route vanuit uw eigen vertrekplaats naar Breda Beach op te vragen in Google Maps.

Parkeren

Bij Breda Beach is een groot parkeerterrein aanwezig waar u gratis kunt parkeren.

Vanaf Station Breda
U kunt vanuit het NS station Breda een treintaxi naar Breda Beach nemen. U kunt tevens met buslijn 2 en 6 tot aan de halte Muiderslotstraat (IJpelaar) reizen. De loopafstand vanaf hier naar Breda Beach bedraagt ca.10 minuten.

Bestuur

Het bestuur van Breda Beach bestaat uit 6 personen die ieder een eigen functie hebben binnen de vereniging. Het bestuur heeft de volgende samenstelling:
Voorzitter:
Arben Schakel (Arben@bredabeach.nl)
Penningmeester: Mirjam Harder (Mirjam@bredabeach.nl)
Secretaris: Robin Antvelink (Robin@bredabeach.nl)
Facilitair: Beschikbaar. Geef het door als je ons bestuurslid Facilitair wil zijn! (Lieneke Oosterwijk – Lieneke@bredabeach.nl)
Sport: Ferdi Wels (Sport@bredabeach.nl)
Commercie, sponsoring en evenementen: Mirjam Harder, Arben Schakel
ICT: Maarten Kathmann (Maarten@bredabeach.nl)

Zij besturen de vereniging, maar hebben ook de hulp van alle leden nodig. Zonder vrijwilligers kunnen de vele activiteiten niet worden uitgevoerd en kan de bar niet draaien.
Heb jij een goed idee, een vraag of opmerking over Breda Beach of wil jij ons helpen als vrijwilliger? Laat het ons weten!

Postadres

Poortakker 16
4824RR Breda

Rekeningnummer NL80INGB0008330104
KVK nummer: 20094204

Contact

Bestuur: Bestuur@bredabeach.nl
Voorzitter: Voorzitter@bredabeach.nl
Ledenadministratie: Ledenadministratie@bredabeach.nl
Penningmeester: Penningmeester@bredabeach.nl
Sport: Sport@bredabeach.nl
Toernooiencommissie: Toernooi@bredabeach.nl
Competitiecommissie:
Competitie@bredabeach.nl
Training:
Training@bredabeach.nl
Beachtennis: Beachtennis@bredabeach.nl
Evenementen: Evenementen@bredabeach.nl
ICT:
ICT@bredabeach.nl
Indoor: Indoor@bredabeach.nl